Efekty budowy ekranów akustycznych i innych działań – galeria

Nasze realizacje: budowa ekranów akustycznych – Warszawa

Przychodzi taki moment w działalności firmy, że zarządzający nią decydują się na zlecenie zawodowym ośrodkom wykonanie profesjonalnych pomiarów i badań środowiskowych. Zajmując się na przykład pomiarami substancji toksycznych czy też pomiarami wibracji i pomiarami hałasu doszliśmy do wniosku, że klienci potrzebują usług ograniczających emisję np. profesjonalnej analizy ograniczającej przenikania hałasu i drgań do środowiska mieszkalnego czy pracy, Jednym ze sposobów ograniczenia hałasu jest budowa ekranów akustycznych czy obudów izolacyjno-pochłaniających , które pozwoliłyby ograniczyć hałas w przestrzeni publicznej, domu czy zakładzie pracy..
W galerii zdjęć możecie Państwo obejrzeć jak przebiegała budowa ekranów akustycznych oraz efekty pracy naszych specjalistów. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałej części oferty akredytowanego laboratorium badawczego, obejmującej m.in. pomiary emisji hałasu .
Oto niektóre ekrany akustyczne, które wybudowaliśmy na dachach budynków, na których istnieją źródła ponadnormatywnego hałasu.

Oto niektóre z ekranów wykonanych przez ZBŚ na dachach budynków na których istnieją źródła ponadnormatywnego hałasu:

      GRID